در روزهای پایانی جنگ ویتنام ، سازمان مخفی "پادشاه" بودجه دولت را برای هدایت یک سفر به جزیره به تازگی کشف شده در جستجوی گونه های جدید تأمین می کند. و آنها را پیدا می کنند. پسر ، آیا آنها را پیدا می کنند. دانلود کامل ترین آرشیو فیلم های ایرانی

داستان از مجموعه کنگ وجود دارد: جزیره جمجمه که به این ترتیب پیش می رود: با تصور یک میمون غول پیکر که تماشاگران می توانند جلوی او ایستاده باشند ، ساموئل ال جکسون سه سؤال پرسید. چقدر بزرگ است؟ چقدر سریع است؟ این چه کار می کند؟"

چه کاری انجام می دهد و چه سرعتی دارد برای هر کسی که قبلاً این جانور را روی صفحه دیده است آشنا خواهد بود. این موجودات بسیار عظیمی را می جنگد ، با انسان رابطه ای پرتنش دارد (عمدتاً تقصیر انسان) و به مراتب سریعتر از هر انسانی است (بنابراین بهتر است در پشت گروه فراری گرفتار نشوید). اما این سوال از اندازه؟ این جایی است که همه چیز تغییر کرده است

این دومین فیلم در Legendary Entertainment's MonsterVerse ، به دنبال گرت ادواردز Godzilla است ، و برنامه در نهایت این است که این دو موجود روبرو شوند. و 25 پا از میمون (اندازه آن از نسخه پیتر جکسون گرفته شده است ، ارتفاعات دیگر نیز در دسترس نیست) ، مهم نیست که چقدر او عصبانی است و در مقابل 350 پا مارمولک ژاپنی با هسته ای قرار دارد. در نتیجه ، در حالی که هنوز هم به طور قابل توجهی کوچکتر از گودزیلا با 104 پا است ، این بزرگترین کنگ است که تاکنون روی پرده سینما رفته است. او همچنین بهترین چیز در این ماجراجویی تند و زننده است. خز و سینوس که به طور طبیعی در حال حرکت است ، احساس ملموس می کند - گویی که او واقعاً در حال جابجایی هلیکوپترها از آسمان است یا لحظه ای را برای تحسین چراغ های جنوبی می گذراند. او همچنین نسبت به بیشتر انسانها به شخصیت او عمق بیشتری پیدا کرده است.

پشت کنگ بقیه موجودات هستند. عنکبوت ها ، حشرات چوب و ماهی مرکب (همه گونه های غول پیکر) این جزیره را به خانه می نامند و برای ترساندن ورودهای جدید آماده هستند. اما ترسناک ترین از همه Skullcrawlers هستند - مارمولک های غول پیکر ، دوقطبی که خانواده کنگ را به قتل رساندند و با توجه به این شانس ، تمام زندگی بشر را در این جزیره از بین می برد. ممکن است سرهای اسکلت آنها مانند اولین تلاشهای جالب توجه Maitlands برای ترسناک بودن در Beetlejuice باشد ، اما وقتی این کار را به ذهن خود بیاندازید ، کارآیی کمتری ندارند. و وقتی همه این جانوران در حال جنگ هستند ، این همان زمانی است که فیلم پرواز می کند.

اما ما باید به انسانها خطاب کنیم. تعداد عادلانه ای به جزیره جمجمه رفت و آمد بسیاری از افراد بی چهره در نبرد اولیه با کنگ درگذشت - او هیچکدام با مهربانی به آنها نپرداخت که اتهامات لرزه ای (بمب ، اساساً) در خانه خود را رها کردند. از بازماندگان ، تعداد معدودی تأثیر زیادی می گذارد. پیشگامها با شخصیت های کسل کننده ای معرفی شده اند که با دیالوگ های اصلی منجر شده است - از میسون ویور ، عکاس بری لارسون ، در لحظه هایی از اولین حضور در وی سؤال می شود ، "چرا می خواهید وقتی که سرپوش زمان هستید ، مأموریت نقشه برداری را مستند کنید." در مورد ظریف به عنوان thud یک میمون غول پیکر بر شما.

شاید این یک تصادف باشد ، اما این دو بازیگر با یک نمایش میانه برجسته هستند که بزرگترین برداشت را از آن خود می کنند. (خوب ، مطمئناً یک تصادف است.) سرباز متأهل جنگ جهانی دوم جان سی ریلی به شدت مورد نیازش می افزاید ، اگرچه احساس می کند در یک فیلم متفاوت برای همه افراد است. بنابراین ، به ساموئل ال جکسون - که همه چشمان درخشان است و از شدت عزلی 25:17 به عنوان ستوان کینه آمیز پرستون پکارد - باقی مانده است ، باقی مانده است تا وقتی هیولاها در جای دیگر هستند ، انرژی خود را بالا نگه دارند.